KDE NÁS NAJDETE:

119 Řepov

Řepov 119

Mladá Boleslav

293 01

Home

Nabízíme plastová okna, dřevěná okna i hliníková. Dále nabízíme stínící techniku a parapety. Provádíme servis a údržbu oken. Neváhejte nás kontaktovat.

Home
Seřizování oken

O nás

Jsme Appe real, s.r.o. – česká stavební společnost, která se již několik let zabývá prodejem a montážemi stavebních výplní. Na trh jsme vstoupili v roce 2005, od té doby se nám díky kvalitním službám podařilo vybudovat stálou a silnou základnu spokojených zákazníků sahající za hranice regionu. V roce 2009 jsme se stali součástí obchodního místa 119 Řepov v Mladé Boleslavi, kde najdete naši novou vzorkovnu stavebních výplní, společně se vzorovým domem.
Chete stavět? Chcete rekonstruovat?

Rozhodli jste se pro stavbu nebo rekonstrukci domu, bytu, kanceláře nebo jiných prostor?

Ve vzorkovně na adrese 119 Řepov máte po celý týden možnost v klidu a s odbornou asistencí vybírat okna, dveře, stínicí techniku, podlahy, garážová vrata a mnohé další. Dodáváme a instalujeme produkty od pečlivě vybraných, spolehlivých a perspektivních výrobců, přičemž u nás vždy hraje nejdůležitější roli kvalita, servis a dostupnost. Proto klademe důraz na individuální přístup ke každému zájemci o naše služby, naším cílem je pomoci Vám zajistit maximální bezpečnost a pohodlí Vašeho domova, a dosáhnout přitom co největší možné úspory energií.

Hledáte profesionální techniky pro údržbu vašich oken a dveří?

Zabýváme se také pozáručním servisem oken a dveří. Na základě bezplatné konzultace provádíme veškeré opravy a servisní práce spojené s okenním kováním na plastových a dřevěných EUROoknech, ale i vchodových dveřích. Samozřejmostí je také výměna okenních výplní (zasklení), revize a servis vadného kování, včetně překování otvíravých oken na okna otvíravě sklopná.

Pro bezpečí a teplo vašeho domova.

 

appereal s.r.o.
Mobil: (+420) 775 724 211
Email: svobodova@appereal.cz
 

www.appereal.cz

©appereal 2013