KDE NÁS NAJDETE:

119 Řepov

Řepov 119

Mladá Boleslav

293 01

Home

Nabízíme plastová okna, dřevěná okna i hliníková. Dále nabízíme stínící techniku a parapety. Provádíme servis a údržbu oken. Neváhejte nás kontaktovat.

Home
Seřizování oken

PRODLUŽTE  ŽIVOTNOST  SVÝCH  OKEN,  ZACHOVEJTE  JEJICH  SNADNÉ   A  BEZPEČNÉ  OVLÁDÁNÍ  A  UŠETŘETE PENÍZE  ZA  ENERGIE  ...

 

V appe real, s.r.o. jsme autorizovaným zástupcem  společnosti SERVIS KOVÁNÍ, a.s., která je na našem trhu uznávaným profesionálem v údržbě a servisu oken i dveří. 
 
Oslovujeme Vás s nabídkou na zajištění  pravidelné  údržby oken , dveří a veškerých souvisejících  komponentů všech výrobců oken a dveří  na  evropském trhu. Pravidelný servis  Vám zaručí zachování  parametrů deklarovaných výrobcem , a to především  minimální tepelné ztráty a bezpečné ovládání. Bez servisu a nekvalitně ošetřovaná okna a dveře ztrácejí své požadované vlastnosti. Pravidelný a kvalitní servis výrazným způsobem prodlouží jejich životnost. Je nutné zmínit, že po celou dobu výroby oken dochází ze strany výrobců  k různým inovacím, které mají za cíl zvýšení úspory energií a zlepšení bezpečnosti. Jsme schopni zajistit případnou inovaci Vašich oken a dveří přímo u Vás. Bude-li třeba a budete-li chtít, rádi Vám poskytneme odbornou konzultaci.
Naši servisní technici pravidelně absolvují speciální školení zakončená certifikacemi. Na naše služby, včetně dodaného materiálu, poskytujeme plnou  záruku kvality a navíc poskytujeme  vícestupňovou  interní  kontrolu  provedených prací nad rámec této záruky .
Pro bytová družstva, sdružení vlastníků bytových jednotek, správce nemovitostí a firmy nabízíme individuální konzultace realizací servisu a případných oprav – spojené s výhodnou cenovou nabídkou.

www.appereal.cz

©appereal 2013